Többször használatos szájmaszkokat készítünk önkéntesen

A Gyulai Szakképzési Centrum Szigeti Endre Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája a rendkívüli járványügyi helyzethez igazodva próbál segíteni prevenciós céllal.
Iskolánk női szabó tanműhelyében szakoktatóink vezetésével, helyi lakosú tanulóink, többször használatos, mosható szájmaszkokat varrnak, önkéntes alapon. A maszkokat a helyi lakosság, közintézmények, vállalkozások részére készítik ingyenesen.

Korlátozott számban készülnek szájmaszkjaink, igény szerint jelezzenek részünkre!

A Sterilizálható textil maszkok a cseppfolyós fertőzésektől óvják a viselőjét és környezetét. Felhívjuk figyelmüket, hogy a vírusok ellen egyetlen maszk sem véd 100%–ban, azonban a fertőzések megelőzése érdekében fontos az izolálás.

Elérhetőségünk: 
Telefon: 06-20/257-9409
                 06-66/218-909
E-mail: gyszc.szeszi@gmail.com

Ha tehetik, maradjanak otthon!
Jó egészséget kívánunk mindenkinek!
IMG_20200406_120729